Kredi Notu Düşük Emeklilere 50.000 TL İhtiyaç Kredisi


Sevgili emeklilerimizi şöyle ön tarafa doğru alalım. Onlar için bir müjdemiz var. Özellikle kredi notu düşük emeklileri sevindirecek bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Başta Ptt olmak üzere N Kolay Kredi ve Aktif Bank  kredi notu düşük emeklilerimize 50.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Ayrıntılar birazdan . 🙂

Yıllardır çalışıp, didinen, biraz önce primleri ödeyip, emeklilik yaşını bekleyip, emeklilik günlerinin tadını çıkarmayı hayal ederiz. Ve zaman hızlı bir şekilde geçer, bir bakmışız kendimizi emekli günlerde buluruz. Ama gel gelim, bazı giderler ve masraflardan dolayı o hayal ettiğimiz günleri zaman zaman yaşamakta zorlanırız.

Bir taraftan görmek istediğimiz yerler, bir taraftan evin ihtiyaçları, bir taraftan da birbirinden sevimli torunların küçük masraflarından dolayı maaşın yetmediği anlar olur. İşte bu gibi durumlarda bir desteğe bir krediye ihtiyaç duyarız.

Emekliler İçin İhtiyaç Kredisi

İster çalışan olun, ister emekli zaman zaman paranın yetmediği, değişik kredilere başvurduğumuz dönemler olmuştur. Bu konuda hemen hemen her banka emeklilerin ihtiyacını karşılayacak farklı kredi imkanları sunmaktadır. Gel gelelim, bu kredilerden bazıları faydalanabildikleri halde, bazıları kredi notları düşük olduğundan dolayı bu kredilerden faydalanamıyorlar.

PTT ve Aktif Bank İşbirliği İle Emeklilere Anında Kredi 

Eğer sizde kredi notunuz düşük aynı zamanda emekli iseniz, bu krediden anında faydalanabilirsiniz. Ptt ve Aktif Bank emeklilerimizin yanında.

Maaşını Ptt’den Alan Emekliler Özel İhtiyaç Kredisi

Eğer sizlerde emeklik maaşınızı Ptt’den alanlardansanız anında 50.000 TL kadar ihtiyaç kredisi yararlanabilirsiniz. Tabi bu krediyi almak için bazı şartlar var. Hemen bu şartlardan da kısaca bahsedelim.

Eğer kredi notunuz az ya da orta riskli ise ve bu nedenden dolayı bankalar sizlere kredi vermiyorsa Ptt ve Aktif Bank iş birliğinin düzenlenmiş olduğu bu krediden yararlanabilirsiniz.

Ptt de acil ihtiyacı olan emeklilere hiç bir şart ve kefil aranmaksızın ihtiyaç kredisi temin etmekte.

Eğer maaşınızı Ptt iş yerlerinden alıyorsanız bu ihtiyaç kredisini almak için herhangi bir bankaya gitmenize gerek kalmıyor. Üstüne üstlük geri ödemeler içinde ayrıca ulaşmak zorunda değilsiniz.

Başta belirtiğimiz gibi kredi notunuz düşük ve bugünlerde nakitte ihtiyacınız var ve emekli iseniz, emekli maaşınızı Ptt iş yerlerinden alarak Ptt’nin sizler için sunmuş olduğu bu kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

Ptt ve Aktif Bank Emeklilerin Yanında…