Özel Sektör Çalışanlarına ‘’ 295 TL ‘’ Taksitle 10 Bin TL Kredi


Özel Sektörde Çalışanlara ” 295 TL ” Taksitle 10 Bin TL Kredi Vakıfbank’tan

Eğer özel sektörde çalışıyorsanız Vakıfbank’tan yüzünüzü güldürecek olan şuan için özel sektör çalışanların faydalanabilecekleri güzel bir kredi var. Ekonomik açıdan sizleri epeyice bir rahatlatacak olan 10.000 TL kadar kredi Vakıfbank sizlere 295 TL taksitlerle veriyor.

Kamu Personeli İseniz, Şanslısınız

Eğer bir devlet kapısında memur iseniz, oldukça şanslı olduğunuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Belli bir mesai saatiniz var. Fazla mesaiye kaldığınızda ekstra ücret alma şansınız var. Hafta sonu tatilde çalışmak zorunda değilsiniz. Bunun dışında yılbaşı, bayram tatil, senelik izinde cepte. Maaş ve sigorta da her ay düzenli olarak yatıyor. Biraz ekonomik krize düştüğünüz anda da hemen hemen tüm banka kapıları size açık ve kredi vermeye hazır.

Ya Özel Sektörde Çalışanlar

Eğer KPSS sınavından yüksek bir not aldıysanız, devlet memuru olduysanız rahatsınız. Ya peki, kamu personeli olmayıp da özel sektörde çalışma zorundaysanız, durum ne olacak. Öncelikle bir işiniz olduğu için şanslısınız. Bazı sektörlerde esnek çalışma saatleri uygulanmakta. Bazı durumlarda fazla mesaiye kalsanız bile ücret alamama söz konusu olabilir. Dönem dönem ekonomik kriz yaşayabilirsiniz. Bazı durumlardan dolayı kredi çekmekte zorlanabilirsiniz.

Özel Sektörde Çalışanlara Vakıfbank’tan 10 Bin TL Kredi Müjdesi

Tabi yukarıdaki tabloya bakıp da hemen karamsarlığa kapılmamak gerek. Kamu sektörde çalışanların yüzlerini güldüren krediler gibi özel sektörde çalışanların yüzünü oldukça güldüren kredi veren bankalarda yok değil. Özel sektör çalışanların yüzünü güldüren onlara 295 TL ile ONBİN TL veren Vakıfbank var.

Özel Sektörde Çalışanlara Dosya Masrafsız Kredi Vakıfbank’tan

Eğer özel sektörde hizmet veren bir kurumda ya da iş yerinde çalışıyorsanız, şu an için ekonomik yönden desteğe ihtiyacınız var ise, bu krediden yararlanabilirsiniz. Bu krediden nasıl yararlanabilirim ? Ne kadar kredi alabilirim ? Vade ne kadar ? Geri ödemesi nasıl olacak ? Sorularına da kısaca hemen cevap verelim.

Vakıfbank dosya masrafı olmadan özel sektörde çalışanlar için 48 ay vade ile aylık 295 TL taksit ile 10 Bin TL kredi imkanı sunuyor. Kredinin geri ödemesi nasıl diye baktığımızda da banka şöyle bir imkan sunuyor. 4 yı içerisinde aylık 14.160 TL olarak geri ödeme imkanı sunuyor.