Sadece Kimlikle Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar


Sadece kimlikle gelir belgeniz olmasa dahi bankalardan kredi alabileceğinizi biliyor muydunuz ? Diyelim ki, belirli bir geliriniz yok ve bugünlerde acil nakitte sıkıştınız . Bana kredi vermez diye düşünüyorsanız, bu noktada yanıldığınızı söyleyebiliriz. Herhangi bir maaşınız ya da gelir belgeniz olmazsa bile sadece kimlikle kredi veren bankalar bulunmakta.

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar ve kredi verme koşulları ile ilgili aklınıza takılan soruların cevabını bu konuda bulabilirsiniz.

Şuan için nakit sıkıntınız var. Bankadan kredi çekmek istiyorsunuz ama ne size kefil olacak biri var ne de teminat olarak bankaya göstereceğiniz herhangi bir maaş bordrosu var. Öncelikle sakin olun. Nakit sıkıntısı giderecek size kredi verecek birçok banka şubelerinin olduğunun müjdesini vermek isteriz.

İster esnaf olun, ister tarım, hayvancılıkla uğraşın, isterseniz de seracılık işiyle meşgul olun. Belli bir geliriniz olduğu halde gelir belgeniz yok ise, bankadan kredi çekmeniz hayli güç olabiliyordu. Güç olabiliyor diyoruz, artık kredi almak o kadar zor değil. Yapmanız gereken tek şey gelir belgesiz banka kredisi veren banka şubelerine başvurmak olacaktır.

2018 Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Denizbank Belgesiz Kredi : Nüfus cüzdanınızla birlikte Denizbank şubelerine giderek kefilsiz belgesiz, Denizbank ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Denizbank tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız için %1.04’ten başlayan en uygun faiz oranlarıyla sizlere 48 aya varan taksitlerle ihtiyaç kredisi sunuyor. İster şubeye giderek, isterseniz Denizbank’ın web sitesine girerek hemen ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

⇒  ING Mini Kredi : Ing banktan gelir belgesiz mini kredi. Ing bank 5.000 TL ye kadar 48 ay vade ile %1.84 faiz oranı ile mini kredi veriyor. Ayrıntılı bilgi için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bayanlara Özel Ev Hanımı Kredileri : Bankalar sevgili ev hanımlarımız içinde kredi vermekte. Herhangi bir işte çalışmayan, ev hanımları için birçok banka kefilsiz, senetsiz belgesiz kredi vermekte. Eğer sizde bir ev hanımı iseniz, küçük bir miktarda olsa sıcak paraya ihtiyacınız var ise, bazı bankalardan rahatlıkla kredi çekebilirsiniz. İşte ev hanımlarına kredi veren bankalar ; Denizbank – Ing bank – Garanti Bankası – Şekerbank – Ziraat Bankası – Aktif bank – Akbank – QNB Finansbank ev hanımlarına kredi veren bankalardan sadece bir kaçı.

Konumuzdan da anlaşılacağı üzere ister ev hanımı olun, ister farklı meslekler ile uğraşmış olun. Eğer gelir belgeniz yok ise, kefilsiz, senetsiz, maaş bordrosu olmadan sadece nüfus cüzdanınızla belgesiz kredi veren banka şubelerine bizzat uğrayıp ya da internet üzerinden kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Güncel finans ve ekonomi haberlerini yakından öğrenmek için takipte kalmayı unutmayın !