Sıfır Taşıt Kredisi


Şöyle ayağımızı yerden kesecek, içi oldukça geniş ve konforlu bir arabamız olsa da sevdiklerimizle birlikte doyasıya gezebilsek diye aklımızdan çoğu zaman geçiririz. Hayalleri biraz daha büyük tutup, olmuşken ikinci el değil de sıfır olsa, hatta bir tık daha çıtayı yükseltip, sportif bir araba da bana çok yakışır diye, zaman hayallere dalar, arkadaşlarla muhabbet ederiz.

Gel gelelim, değil sıfır araba, ikinci el bile bazen alamıyoruz. Kimi zaman bitmek tükenmek bilmeyen ihtiyaçlarından dolayı, kimi zaman ekonomik nedenlerden dolayı hayallerimizi hep başka bahara erteleriz. Ama artık hayallerinizi başka bahara ertelemenize gerek yok. O hayalini kurduğunuz arabaya bankalarının sunmuş olduğu sıfır taşıt kredisi ile anında kavuşabilirsiniz.

Hemen hemen tüm bankalar, müşterilerinin ayağını yerden kesecek, almayı düşündükleri arabayı bir an önce almalarına yardımcı olmak üzere en uygun taşıt kredisi vermek için adeta birbirleriyle yarış içindeler desek, yeridir.

Birbirinden uygun krediler, geri ödeme kolaylığı, uzun vadeler ve uygun faiz oranlarıyla herhangi bir bankadan taşıt kredisi alıp, araba sahibi olmak artık hayal değil, diyebiliriz. Çoğumuz ekonomik nedenlerden dolayı öncelikle ikinci el bir araba alayım da, sonra elim biraz daha genişledi mi sıfırını da alırız, diye düşünür. Artık böyle düşünmenize gerek yok. Beğendiğiniz son model arabayı uygun taşıt kredileri ile oldukça uygun koşullarda almanız mümkün.

Yapmanız gereken tek şey arabanızı beğenmek sonra, size uygun gelen bir bankanın taşıt kredisine başvurmak olacaktır.

Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Şuan burada olduğunuza göre ya da taşıt kredisi faiz oranlarını merak ediyorsunuz, ya da araba almayı düşündüğünüz için taşıt kredisi veren bankalarının şartlarını karşılaştırmak istiyorsunuz. O halde sizleri daha fazla bekletmeden konumuza hızlı bir şekilde devam edelim.

QNB FinansBank Taşıt Kredisi

QNB FinansBankası standart taşıt kredisine başvurarak arabanızı hayal etmek yerine, arabanızın keyfini sürmeye hemen başlayabilirsiniz. QNB FinansBankası taşıt kredisinin özelliklerine de hemen kısaca bir değinelim.

QNB FinansBankası sıfır km ile 5 yaşına kadar olan arabalar için 48 aya kadar vade sunarken, 6 ile 8 yaş arası araçlar için ise araç yaşını baz alıp, vade toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde bir ödeme planı sunuyor.

⇒ Eğer sıfır km bir araç alacaksanız, araç nihai fatura tutarının 100,000 TL olan kısmı için % 70 ‘ i , 100,000 TL ‘nin üstü için  % 50 ‘si kadar kredi kullanma imkanı sunuyor.

Garanti Bankası Taşıt ( Araç ) Kredisi

Alacağınız otomobilinin hızına yakışır, anında hızlı taşıt kredisi için Garanti Bankası sizi bekliyor. Kefilsiz , 48 ay vade ile bir an önce otomobilinize kavuşmak istiyorsanız, Garanti taşıt kredisini düşünebilirsiniz. Bu kredinin özelliklerine baktığımızda otomobilin marka ve modelini baz alarak müşterilerine cazip kampanyalar sunduğunu görmekteyiz. 48 aya varan vade imkanı sunarken, aynı zamanda gelir akışınızı göz önüne alarak ödeme planı seçeneği de sunmakta.

Yeşil Işık Taşıt Kredisi – Halkbank

Halk Bankası, müşterilerinin ayağını yerden kesecek otomobil için yeşil ışık yakıyor. Eğer sizde hayalinizdeki arabayı kırmızı ışıkta daha fazla bekletmek istemiyorsanız, bir an önce Halkbank’ a uğrayıp, kırmızı da bekleyen arabanız için bir an önce yeşil ışık yakıp, araba sürmenin keyfini doyasıya yaşamaya başlayabilirsiniz. Halk Bankası Yeşil Işık Taşıt kredisi ile sıfır km aracınıza bir an önce kavuşabilir, aynı zamanda taşıt kredisi ödemesini dilerseniz, 3 ay sonra başlatabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bankalar, hayalinizdeki otomobile bir an önce kavuşmanız için birbirinden avantajlı taşıt kredileri sunmakta. Sizde bir an önce aracınıza kavuşmak için ayağınıza kadar gelen bu fırsatları değerlendirebilirsiniz.