Şirket Kredi Kartları Hayatınızı Kolaylaştırıyor ! İş Bankası


Banka kredileri kadar, banka kredi kartları da ekonomik yönden hayatımızı kolaylaştırıyor. İş hayatına yeni atılmaya başlayacak genç iş adamları ve iş kadınları, işlerini biraz daha büyütüp yurt dışına açılmak isteyenler, İş Bankası Şirket Kartları sayesinde iş hayallerinizi bir an önce gerçeğe çevirebilirsiniz.

Nakit sıkıntısından dolayı bir türlü işlerinizi büyütemediğinizi ya da yeni iş alanlarını açılamadığınızı düşünüyorsanız, size en yakın İş Bankasına size uygun şirket kredi kartlarından birine başvuruda bulunabilirsiniz. Şimdi gelin, birlikte İş Bankası şirket kartları hangilerinin olduklarına ve özelliklerine birlikte göz atalım.

İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Özellikleri

√ Ticari Kart Ayrıcalıkları

Visa Ticari Kart Ayrıcalıkları

İş Bankasının ticari kredi kartlarından yararlanarak, birçok ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Visa Ticari Kartına sahip olarak iş yerinizin güvenliğinden baskı çözümüne kadar, seyahat hizmetlerinden tutunda , ofis kiralamaya kadar bir çok ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda birçok özel fırsat yakalama imkanına da sahip olabilirsiniz.

√ Maximum Şirket Kredi Kartı

Bir taraftan Maximum üye kuruluşlarından taksitli alış veriş yapmanın keyfini yaşarken, bir taraftan da MaxiPuan kazanıp, bu paraları dilediğiniz zaman alış verişlerinizde kullanabilirsiniz.

√ İhracatçı Kart

MaxiPuan kazanma keyfini, artık ihracatçı kart sahipleri de doyasıya yaşıyor. İş Bankası ilklere imza atmaya devam ediyor. İhracatçılara özel şirket kredi kartlarını  KOBİ’lerin kullanılmasına sunmaya başladı. İhracatçı kartlarına sahip olanlar gibi, mal ihracatını İş Bankası aracılıyla yapan KOBİ’lerde isterlerse bu kartı kullanabilirler. Bu kartı kullanan KOBİ’lerde Maximum dünyasının puanından, taksitli alışveriş fırsatlarından ve indirim avantajlarından yararlanabiliyorlar.

√ Maximum Tema Şirket Kartı

Maximum Tema Şirket Kartı ile sizlerde Tema Vakfına katkıda bulunmak istemez misiniz ? Maximum Tema Şirketi Kartı ile yapacağınız tek çekimli alış verişlerinizde, taksitli ya da MaxiPuan kullanarak yapacağınız alış verişlerde, işlem tutarınızın üzerinden belli bir oran dahilinde , Tema Vakfına katkı sağlamış olacaksınız.

√ Tarımsal Ürün Kartı

Çiftçilerin kullanımına sunulan yeni bir kart. İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı ile, çiftçilerin kısa adın ”TMO” olan Toprak Mahsulleri Ofisine teslim ettikleri ürünlerinin ödemelerini kolaylıkla yapmalarını sağlamaları için çıkarmış olduğunu yeni bir kart. Tarımsal Ürün Kartı sayesinde İş Bankasının Bankamatik kartı aracılığıyla sunmuş olduğu havale, para çekme ve para yatırma gibi birçok hizmetlerden yararlanma imkanı sunuyor.

√ İmece Kart

Eğer tarımsal bir faaliyette bulunuyorsanız ve Bankamatik olarak kullanabileceğiniz bir karta ihtiyacınız var ise İş Bankası İmece Kartı tam size göre. Tarımsal faaliyetlerde gerekli olan tarımsal ekipman, akaryakıt, tohum, yem, gübre ve zirai ilaç vb. harcamaların finansman harcamalarında kullanabileceğiniz bir karttır.

√ Ticari Bankamatik

İş Bankasının birbirinden farklı kesimlere sunmuş olduğu Şirket Kredi Kartlarını incelemeye devam ediyoruz. Şimdiki kartımız tüzel kişiliğe sahip olan şirket , kurum , kuruluşların kullanımına sunulan Ticari Bankamatik Kartı. Eğer sizde bir tüzel kişiliğe sahip olan bir şirket, kurum ya da kuruluşa sahipseniz, vadesiz mevduat hesabınıza günün her saatinde rahatlıkla ulaşıp, işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, bu karttan yararlanabilirsiniz.

√ Bayi Kart

Şirket Kredi Kartlarımızın sonuncusuna gelmiş durumdayız. Karşımızda İş Bankası Bayi Kartı var. Hemen bu kartın ne işe yaradığını, kimlerin faydalanabileceklerine bir bakalım. Hem bayilerinize , hem toptancı niteliğindeki müşterilerinize yönelik yapacağınız, yüksek hacimli vadeli mal satışlarınızda yapacağınız işlemler sırasında Bayi Kartını kullanabilirsiniz.