Tüm Bankaların İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2018


Sevgili arkadaşlar bu konumuzda ülkemizde hizmet veren bankaların bizler için uygun faiz oranları ile vermiş oldukları 2018 ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ele alacağınız. Bakalım hangi bankalar, hangi şartlarda hangi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyormuş.

Doğduğumuz andan son nefesimize kadar ihtiyaçlarımız bitmez tükenmez bir durumdadır. İster öğrenci olalım, ister özel ya da kamu alanında hizmet vermiş olalım, ister ev hanımı olalım, isterseniz de emekli olalım. Hayatımız boyunca ekonomik alanda inişler çıkışlar yaşarız. Bir gün bakmışız maddi durumuz iyi, bir gün bakmışız maddi sıkıntı içindeyiz. En temel ihtiyacımızı bile karşılamakta zorluk çekiyoruz. Maddi sıkıntılardan biraz olsun kurtulmak için ya da elimizdeki bazı mal varlıkları yok pahasına satıp, nakitte çevireceğiz. Ya da eş dostun kapısını çalacağız. Peki bunun dışında başka bir yok yok mu, dersiniz. Olmaz olur mu, sevgili bankalarımızın ve onların verdiği ihtiyaç kredileri ne güne duruyor.

En Uygun İhtiyaç Kredileri Veren Bankalar

Düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren bankalar müşterilerine oldukça cazip kredi imkanları sunmakta. Tabi öyle hemen önümüze gelen ilk bankadan ihtiyaç kredisine başvurmak olmaz. Öncelikle bir ön araştırma yapmakta banka var. En az üç dört ya da daha fazla bankanın ihtiyaç kredilerini, faiz oranlarını ve geri ödeme şartlarını öğrenip, bizim için en uygun krediyi seçmeliyiz.

2018 Banka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanıza yardımcı olmak adına Ing bank kredi notunuza göre belirlenen faiz oranı göre ihtiyaç kredisi veriyor. 5.000 TL üzeri nakit ihtiyaçlarınızı için % 1. 49 faiz oranıyla İng bank e-kredisi veriyor. Bu bankanın verdiği diğer bir ihtiyaç kredisi ise mini kredi. Bu kredi de ise 5.000 TL ve altı için %1.84 faiz oranı söz konusu. Krediler hakkında detaylı bilgi için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Halkbank’ın İhtiyaç Kredisini Duydunuz mu ?

Biraz öncede belirtiğimiz gibi her banka farklı faiz oranlarıyla krediler vermekte. Halkbank ihtiyaç kredisine baktığımızda şöyle bir tablo ile karşılaşıyoruz. 10.000 TL kredi için 303,62 TL taksitle , 48 ay vade olacak şekilde 52,50 TL tahsis ücreti ödeme koşuluyla % 1.38 faiz oranıyla kredi alma imkanı sunuyor.

Yapı Kredi’den Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi %1,47 ile başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi vermekte. Eğer sizde bir Yapı Kredi müşterisi iseniz ve bu ihtiyaç kredisinden yararlanmak istiyorsanız, banka şubelerine kadar yorulmadan hemen Yapı Kredi İnternet ve ya mobil şubesinden hemen kredi için başvurabilirsiniz.

Kredi Finansçıdan Alınır .

QNB Finansbank günde 15 TL’den başlayan taksitlerle ihtiyaç 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi veriyor. Üstelik 3 ay erteleme imkanı da sunuyor. Aşağıdaki tabloda QNB finansbank’ın örnek maliyet tablosunu inceleyebilirsiniz.

qnb finansbank ihtiyaç kredisi maliyet tablosu