Türkiye’de Bir İlk Düşük Faizli Taşıt Borcu Transfer Kredisi


Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi

Taşıt Kredisi Borcunuzu Ziraat Bankasına Getirin, Uygun Vadelerle ve Faiz Oranlarıyla Borcunuzu Kolayca Ödeyin !

Şuana kadar Ziraat Bankası olsun, diğer devlet ve özel bankalar olsun müşterilerine farklı kredi imkanları sunmakta. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, emekli kredisi, borç kredisi ve daha farklı birçok kredileri duyduk ve bir çoğumuzda ihtiyacımız doğrultusunda bu kredilerden zaman zaman yararlandık ve yararlanmaya da devam ediyoruz.

Birazdan sizlere öyle bir krediden bahsedeceğiz ki ülkemizde ilk defa verilmeye başlanan bir kredi. Biraz önce konunun girişinde de bahsettiğimiz gibi farklı bankalar farklı isimler altında farklı krediler sunmaktadır. Ama şu ana kadar taşıt borcu ile ilgili bir kredi duymamıştık. İşte Ziraat Bankası bir ilke imza atarak Türkiye’de İlk Düşük Faizli Taşıt Borcu Transfer Borcu Transfer Kredisi vermeye başladı. Konunun ayrıntıları birazdan.

Genelde özel bankaların uygun faiz oranlarıyla kredi verdiğini duymaktayız. Tabi zaman zaman bazı devlet bankaları da düşük faiz oranlarıyla çeşitli krediler vermekte. Verilen kredilerinden farklı bir kredi vermek müşterilerin sıkıntılarını biraz olsun hafifletmek adına köklü bir devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası ise, bir ilki gerçekleştirerek taşıt borcu olan ve ödemede zorluk çeken müşterilerine , borçlarını uzun vadede rahatlık ödemelerine yardımcı olmak adına transfer taşıt kredisi veriyor.

Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisinden Kimler Yararlanabilir ? Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisinin Özellikleri

Diyelim ki yeni bir taşıt almak için bir bankadan taşıt kredisi aldınız. Ekonomik ve bazı nedenlerden dolayı kredinizi ödemekte zorlanıyorsunuz. Taşıt kredisi borcunuzu kolaylıkla ödemek için Ziraat Bankasına gidip bu taşıt kredisi yapılandırmak için başvurmanız gerekir. Sonra düşük faiz seçeneklerinden yararlanarak taksit tutarlarını azaltarak uzun vadede kendinizi de fazla zorlamadan taksitleri ödeyip, borcunuzu kapatabilirsiniz.

Gelelim bu kredinin özelliklerine

⇒ Bu krediden kimler yararlanabilir ?

Eğer taşıdınız 0 km ve en fazla 5 yaşında ise , bu krediden yararlanabilirsiniz.

⇒ Vade

Taşıt kredisi borcu için banka 48 aya kadar vade imkanı sunmakta.

⇒ Kredi süresince geçerli olmak şartıyla kasko ve hayat sigortası yapılmakta.

Kredi için gerekli evraklar nelerdir ? Diye soracak olursanız, bu kredi için nüfus cüzdanınız , araç ruhsatı ve aylık gelir belgesini yanında bulundurmanız gerekecektir.