Uygun Faizli 4 Yıl Vadeli Borç Transferi Kredisi Şekerbank’tan


Kimi durumlarda borcu borçla kapatma yöntemine başvururuz. Mesela çoğu zaman kredi kartı borcunu , diğer kredi kartlarıyla ödediğimiz dönemler olmuştur. Nakitte çok sıkıştığımız anlarda eşten dosttan para bulamadığımız anlarda ayaklarımızın bir an bizi bankalara götürdüğünü kredi alırken  buluruz.

Belki şuan bir çoğunuzun dağlar kadar borcu var ve borcu nasıl ödeyeceğinizi işin içinden nasıl çıkacağınızı kara kara düşünüyorsunuzdur.  İster tek bir yere borcunuz olsun, ya da birden fazla bankaya borcunuz olsun. Tüm borçlarınızı tek bir kredi altında toplayıp, borçlarınızı sıkışmadan ödemeyebilirsiniz. Nasıl mı ? Şekerbank Borç Transfer Kredisi ile uykularınız kaçmadan borçlarınızı 4 yıl gibi bir vade de ödeyebilirsiniz. Ayrıntılar konumuzun devamında.

Borç Transfer Kredisi Şekerbank’ta

Diyelim ki A bankasına taşıt kredisi borcunuz, B bankasına konut kredisi borcunuz, C bankasına ihtiyaç kredisi borcunuz ve D bankasına da kredi kartı borcunuz var. Her ay düzenli olarak bankalara ödediğiniz kredileri bir an beklenmedik bir durumdan dolayı ödeyemeyecek duruma geldiniz. Gün geçtikçe de borçlarınız katlamaya başladı. Hemen borçlarınız dağ gibi birikmeye başlamadan iyi bir adım atmanız gerekir. İşte sizler bu durumdan kurtaracak ve iyi bir adım atmanıza yardımcı olmak için Şekerbank sizlere borç transfer kredisini öneriyor.

Yapmanız gereken şu. Tüm bankalara olan kredi borçlarınızı Şekerbank’a transfer etmek olacaktır. Diğer bankalara olan bireysel kredi borcu , kredi kartı borçlarınızı , kredili mevduat hesabı borçlarınızı Şekerbank Borç Transferi Kredisi aktarıp kapatabilirsiniz. Bu sayede birden fazla bankaya borçlanmak yerine tek bir bankaya borçlanmış olup, borçlarınızı rahat bir şekilde ödemeye başlayabilirsiniz.

Konuyla ilgi rakamlara da kısaca bir değinelim.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Maksimum Kredi Tutarı  100.000 TL

Faiz Oranı    3 – 24 ay arası : % 1,68   ,  25 ile 36 ay arası :  % 1.71 , 37 ay ile 48 ay arası : % 1,72

Vade  3 – 48 ay

Tahsis Ücreti   500 TL

Kısaca yıllık faiz tablosuna da değinelim.

Borç Transferi Kampanyası Yıllık Faizi

Kredi Tutarı (₺)       10.000

Kredi Vadesi (Ay )   48

Aylık Faiz Oranı (Net ) 1.72 %

Aylık Taksit Tutarı (₺) 330, 28

Alınacak Ücretler (₺) 52,50

Aylık Toplam Maliyet Oranı 2,3479 %

Yıllık Toplam Maliyet Oranı 28,1745 %

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için aynı zamanda kredi faiz oranları ve hesaplama araçlarını öğrenmek için BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm borçlarınızı ve kredi borçlarınız rahat bir şekilde ödemek için Şekerbank Borç Transferi Kredisinden yararlanabilirsiniz.