VakıfBank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi


%1,30 başlayan faiz oranlarıyla Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi

Konumuza geçmeden önce  64 yıldır bankacılık sektöründe hizmet veren Vakıfbank’ın 64. Yıl Dönümünü kutlarız.

Vakıfbank her kuruluş yıl döneminde olduğu gibi bu yılda , müşterilerine kuruluş yıl dönümü kredisi veriyor. 64 yıldır banka sektöründe hizmet veren Vakıfbank, 64. yıl dönümüne özel tüm ihtiyaçlarınız için 48 aya vadeler ile %1,30 başlayan 64.yıl kredisi veriyor.

Hemen vakit kaybetmeden bu özel kredinin ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz.

 VakıfBank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi

Vakıfbank , hem müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamalarında yardımcı olmak, hem de müşterilerinin yanında olduğunu bir kez daha belirtmek için kuruluş yıl dönümüne güzel bir jet yaparak bir ihtiyaç kredisi hazırlamış. Tüm ihtiyaçlarınızı rahatlık karşılayabilmeniz için 48 aya varan vadeler ile, oldukça uygun faiz oranları uygulayarak ve artan taksitli ödeme seçenekleri sunarak emekliler, kamu personeli ve özel sektör çalışanları için Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi vermekte.

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredi Başvurusu

Vakıfbank’ın bu kredisine nasıl başvurabilirim, diyenlere hemen krediye hangi yollarla başvuracağınızı söylelim. Dilerseniz şahsen size en yakın Vakıfbank şubesine uğrayıp kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

SMS İle Kredi Başvurusu

Dilerseniz şubeye kadar hiç yorulmadan cep telefonunuzdan da bu krediye başvurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip aralarında birer boşluk olacak şekilde sırayla şunları yazacaksınız. KREDI – TC KİMLİK NO – AYLIK GELİR. Bunları yazdıktan sonra 5724 mesajınızı gönderiyorsunuz.

Bu noktada ayrı bir parantez açıp, faiz oranıyla ilgili küçük bir hatırlatma da bulunmak istiyoruz. Eğer kamu personeli iseniz, Kamuya Özel Faiz Oranlarını öğrenmek için Vakıfbank’ın resmi sitesine girip Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi bölümünü tıklayarak faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Diğer bir hatırlama da kredi notu ile ilgili. Findeks Kredi Notunuzu öğrenmek için dilerseniz Vakıfbank Çağrı Merkezini arayabilirsiniz. Ya da Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Bunun içinde şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Başvurular – Findeks Risk Raporu – Findeks Risk Raporu Alma menülerine girerek, öğrenebilirsiniz.

Bu önemli hatırlamaları da yaptıktan sonra sıra geldi, Vakıfbank 64. yıl kredisinin özelliklerine. Bu kredide çekebileceğiniz minimum kredi tutarı ; 2.000 TL, maksimum kredi tutarı ise ; 90.000 TL dir. En az 3 ay ,en fazla 48 ay vade. Aylık faiz oranı ise % 1,30 . Kredi tahsis ücreti ise ; % 0.5+BSMV

Şimdi eşit taksitli bir örnek faiz maliyet tablosu oluşturalım.

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisinden yararlanmak için diyelim ki ; 50.000 TL tutarında kredi çekmeyi düşünüyorsunuz. Bu kredi içinde 48 ay vade istiyorsunuz. Bu durumda aylık faiz oranı % 1,30 , taksit tutarınız ise, 1.487,63 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 250,00 TL , Efektif yıllık faiz oranı ise ; % 20.7664 TL olacaktır.

Konumuzun sonuna yaklaşırken, bu kredi ile ilgili son önemli hatırlatmalarımızı da yapalım.

⇒ Kampanya kapsamında olan bu kredi, Vakıfbank alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahip olduğunu unutmayın.

⇒ Banka alınacak ücret ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahip olduğu gibi, gerekli gördüğü hallerde kredi kullandırım şartlarında değişiklik yapma hakkını da saklı tuttuğunu hatırlatmak isteriz.

⇒ Bu krediye başvurmak için kefil ya da ön şart aranmamakta. Ama banka gerekli görüldüğü durumlarda kefil talebinde bulunabilir.

⇒ Kuruluş Yıl Dönümü Kredisini dilerseniz, eşit taksitler halinde, dilerseniz da artan taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

⇒ Eğer bu krediyi artan taksitler şekilde ödemeyi düşünüyorsanız, banka bu talebinize karşılık vermek için öncelikle sizin müşteri gelir ve skor bilgilerinizi değerlendirecektir.

⇒ Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi için size en yakın Vakıfbank şubesine uğrayıp, öğrenebilirsiniz.