Vakıfbank’tan Bahar Kredisi Kampanyası


Vakıfbank’tan kaçırılmayacak bahar kredisi . Uygun faiz oranları 48 aya varan vadeler ile bahar kredisinden yararlanmaya hazır mısınız ?

Okullar kapanıyor, yaz tatili kapıda. Yaz tatili ile birlikte Ramazan ve Kurban Bayramı da yaz tatiline dahil oluyor. Bir taraftan çocuklar karne hediyesi ister, bir taraftan eşler ailece tatil yapmak ister. Tüm bu isteklerde nakit para gerek.

Yukarıdaki paragrafta çizmeye çalıştığımız tablodan anlaşılacağı üzere yaz tatilini iyi değerlendirmek, bayramların tadını doyasıya çıkarmak için bize bir sıcak para gerekli olabiliyor. Malum kış boyu soğuk demedik, kar demedik çalıştık. Çocuklar deseniz onlarda kar soğuk demeden okulun yolunu tuttular. Şimdi soğuk havaları geride bırakıp, güneşin, kumun ve denizin tadını çıkarmak gerekir.

Şimdi bir çoğunuz ” evet, güzel diyorsunuz da. Bunun içinde bize para lazım, onu ne yapacağız ” der gibi. Hemen o konuda da küçük bir öneride bulunalım. Vakıfbank baharın tadını doyasıya çıkarmak isteyenlerin yanında. Dilerseniz Vakıfbank bahar kredisinden yararlanarak bu baharın ve yazın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Vakıfbank Baharın Keyfini Yaşamak İsteyenlerin Yanında 

Uygun faiz oranlarıyla 48 aya varan vadeler ve esnek geri ödeme koşullarıyla bahara özel taksitli ihtiyaç kredisi ile Vakıfbank yanınızda. Hemen bu bahara özel kredinin ayrıntılarını sizlerle paylaşalım.

Vakıfbank Bahar Kredisi

İster tatilde kullanmak, ister farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için acil nakitte ihtiyacınız var ise, bugünlerde Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 48 ay gibi uzun vadelerle uygun faiz oranları ile esnek ödeme seçenekleri ile bu krediden yararlanabilirsiniz.

Bu krediden kimler mi, yararlanabiliyor ? Emekliler – kamu personeli – özel sektör çalışanları bu bahar kredisi kampanyasından yararlanabiliyor.

Şimdi bir kredi ile ilgili örnek bir tablo oluşturalım.

Diyelim ki ; 2.000 ile 90.000 TL arasında bir kredi kullanmayı düşünüyorsunuz. Bu krediyi 3 ay ile 48 ay vade arasında alabilirsiniz. Uygulanacak aylık faiz oranı  % 1,35 olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti ise % 0.5 + BSMV şeklinde olacaktır.

Vakıfbank Bahar Kredisinin Özellikleri

Bu noktada Bahar Kredisinin geri ödemesi için taksit seçeneklerine göz atalım. Kredi taksitinizi ödeme koşullarınızı göz önüne alarak, şu seçeneklerden birini tercih ederek ödeyebilirsiniz.

√ Aylık eşit taksitli

√ Artan ya da azalan taksitli

√ Dilerseniz üç ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli

√ Dilerseniz de üç ayda bir eşit taksitli

√  Ya da son taksiti balon ödemeli

√ Değişen taksitli ödeme şansınız var.

Kredi ile ilgili diğer özellikleri ise şu şekilde sıralayalım.

√ Alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkının Vakıfbank’a ait olduğunu unutmayın.

√ Her ne kadar bu kredi başvurusu için kefil aranmasa bile , banka gerekli gördüğü durumda kefil isteyebilir.

√ Artan taksitli uygulamalarda müşterilerin gelir ve stok bilgileri baz alınarak banka tarafından değerlendirilecektir.

Vakıfbank Bahar Kredisi Başvurusu

Diyelim ki, bu kredi kampanyasının esnek ödeme koşulu olduğu için, kredi vadesinin uzun olması sizin için oldukça uygun görülen bir ihtiyaç kredisi olduğu için krediye başvurmaya karar verdiniz. Bu durumda nereden ve nasıl bu krediye başvuracağınızı sorduğunuzu varsayalım.

Vakıfbank bahar kredisine dilerseniz, size en yakın Vakıfbank şubesine uğrayarak hem kredi hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olursunuz, hem de krediye bizzat başvuruda bulunmuş olursunuz.

Şimdi şubeye kadar kim yorulacak, hem olduğum yerde başvuruda bulunmak istiyorum, derseniz de cep telefonunuzdan anında başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip aralarında birer boşluk olacak şekilde sırayla önce  KREDI – TC Kimlik No  sonrada aylık gelirinizi yazıp 5724’ e mesaj gönderebilirsiniz.