Vakıfbank’tan Kaçırılmayacak Kış Kredisi


Vakıfbank’tan kaçırılmayacak kış kredisi !

Vakıfbank Kış Kredisiyle, bu soğuk kış günlerinin tadına çıkarmak isteyenlerin yanında.

Eğer bugünlerde acil nakitte ihtiyacınız var ise ; oldukça uygun faiz oranları, farklı vade seçenekleri, değişik ve kolay geri ödeme koşullarıyla Vakıfbank kış kredisine başvurabilirsiniz.

Kış kredisine kimler, nasıl , nereden başvurabilir ? Geri ödeme koşulları nelerdir ? Kredi ile aklınızdaki tüm soruların cevabını bu konumuzda bulabilirsiniz.Okul masrafları, sömestr tatili, ev masrafları ve beklenmedik giderler yüzünden nakitte mi sıkıştınız ? Borçları biraz hafifletmek ya da yeni bir iş kurmak için eş dosttan para isteme durumunda mısınız ?

Eşten dosttan para istemeden, bu kışı biraz olsun rahat geçirmenize yardımcı olmak için banka kredilerine başvurmaya ne dersiniz ?

Vakıfbank’tan Masrafsız Kış Kredisi

Okul, ev, faturalar ve hesapta olmayan bazı giderler yüzünden bu kış masrafları beklenmedik düzeyde artan müşterilerini biraz olsun rahatlatmak adına Vakıfbank müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak kış kredisi veriyor.

Vakıfbank Kış Kredisi

Hayatınızı kolaylaştıracak kış kredisi sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz. Vakıfbank’ın hayatınızı kolaylaştıracak özel kış kredisine nasıl başvurabilirim, diye mi düşünüyorsunuz. Hem bu krediye kimler, nasıl başvurabilir, geri ödeme şartları nelerdir ayrıntılı bir şekilde sizlerle paylaşalım.

Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu

Emekliler, kamu personelleri ve özel sektörde çalışanlar bu krediye başvurabilirler. Başvuruları dilerseniz size en yakın Vakıfbank şubesine uğrayarak yapabilirsiniz. Dilerseniz de şubeye kadar yorulmadan hemen olduğunuz yerde cep telefonuyla sms yoluyla başvurabilirsiniz.

Eğer sms ile başvurmayı düşünüyorsanız, şu adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip aralarında birer boşluk olacak şekilde KREDI , TC kimlik numaranızı, aylık gelirinizi yazıp,  5724 ‘ e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Kış Kredisini Geri Ödeme Koşulları

Bu kışı rahat geçirip,tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanız için 48 aya varan vadeler ile almış olduğunuz kredinin geri ödeme vakti geldi. Peki, geri ödeme nasıl olacak, diye aklınızda soru işaretlerinin oluştuğunu görmekteyiz. Hemen aklınızdaki soru işaretlerinde cevap verelim.

Diyelim ki, tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamak için krediye başvurdunuz, ve krediyi almayı hak kazandınız. Şimdi sıra geldi bu kredileri ödemeye. Vakıfbank kış kredisi geri ödemelerinde de kolaylık sağlıyor. Kredi borcunuzu durumunuza göre şu şekillerde ödeyebilirsiniz.

⇒ Borcunuzu aylık eşit taksitlere bölebilirsiniz.

⇒ Dilerseniz artan taksitler halinde ya da azalan taksitler şeklinde ödeyebilirsiniz.

⇒ 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitler haline

⇒ Ya da 3 ayda bir eşit taksitler halinde

⇒ Durumunuza göre son taksiti balon ödemeli yapabilirsiniz.

⇒ Son ödeme şekli ise değişken taksitli olmak üzere kredinizi geri ödeyebilirsiniz.

Görüldüğü üzere kredi taksitini ödeme kolaylığı da sağlıyor.