Yıllık Kart Ücreti Olmayan Kredi Kartları 2018


Yıllık Aidat Ücreti Olmayan Kredi Kartları

Şöyle bir cüzdanlarınızı kontrol etsek, kiminiz de bir kredi kartı, kiminiz de birden fazla kredi kartı görürüz. Tabi hiç kredi kart olmayan cüzdanlara da rastlamamız mümkün. Bankalar kredi kartları verdiği günden buna yana tüm alışverişlerimizde nakit yerine kredi kartlarını kullanmayı tercih ettik. Hatta kredi kartı kullanmasına o kadar alıştık ki, neredeyse bir sakız için bile kredi kartı kullanır olduk.

Zaman oldu, kredi kartlarının borçlarını, diğer kredi kartlarıyla ödemeye başladık. Günü geldi, bankaların kredi kartı kullanımı için aldıkları aidatlardan dolayı kredi kartını iptal etme durumuna geldik. Ama şu bir gerçek ki, durum ne olursa olsun, ekonomik hayatta kartlardan vazgeçemez hale geldik.

Bizde bu yazımızda kredi kartı almak isteyenler, kredi kartı başvurusunda bulunmak üzere olanlar için en uygun kredi kartı veren bankaları karşılaştırdık. Hangi banka hangi kredi kartını veriyor ? Kredi kartı için yıllık ücret alan bankalar. Yıllık ücretlerin ne kadar olduğunu ve yıllık ücret almayan bankaları sizler için araştırdık.

Yıllık Kart Ücreti Olmayan Yepyeni Bir Kart !

Bazı bankalar belli bir miktarda yıllık kart ücret aldıkları halde, hiç yıllık ücret almayan bankalarda mevcut. Bu bankalardan biri de Odeabank . Odeabank’tan Yıllık Kart Ücreti Olmayan Yeni Bir Kredi Kartı ; Bank’O Kart. Herhangi bir yıllık ücret ödemeyeceğiniz , cazip oranlarla nakit avans ve taksitli avans imkanı sunan yurt dışı ve yurt dışı alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Garanti’den Büyük Bonus

Garanti Bankasının Bonus kartları sayesinde alışverişin keyfi bir başka. Üstelik Bonus kart dünyasına yeni katılan Garanti Bonus Flexi sahip olanlar yıllık kart ücreti ödemiyorlar. Hem bol taksit imkanı, hem bol bol bonus kazanma keyfi, üstüne üstlük yıllık kart ücreti de ödemiyorsunuz. Daha ne olsun.

Aidat Ücreti Ödemek İstemeyenler İçin İş Bankasından Maximum Kartı

Maximum Aidatsız Kart ile aidat ödeme zorunda kalmazsınız. Maximum kart ile tek ödemeli işlemlerinizi dilerseniz en uygun ücretlerle taksitlendirebilirsiniz. Dilerseniz de ödemelerinizi kısa bir süreliğine erteleyebilirsiniz.

CardFinans Fix Sahibi Olun, Kart Ücreti Ödemeyin !

QNB Finansbank birbirinden avantajlı kartlarının arasında yenilerini eklemeye devam ediyor. Kısa bir süre önce CardFinans Fix kartını piyasa sürdü. Bu karttan yararlanan kişiler aidat ücreti ödemiyorlar.

Tabi bunların dışında kimine göre küçük kimine göre büyük meblağ sayılabilecek yıllık kart ücreti alan bankalarda yok değil. Kısaca hemen bu bankalara verdikleri kredi kartlarına ve aldıkları ücretlere bir bakalım.

CepteTeb kredi kartı yıllık ücreti 75,00 TL.

Acil kredi ihtiyaçlarınız için ücretsiz para fırsatı sunan Akbank Axess kartı yıllık ücreti ise 95,00 TL.